Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


Fair Play dla LPGK

10 grudnia 2012

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej otrzymało Brązowy Laur "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2012. W tegorocznej XV edycji konkursu uczestniczyły 542 firmy z całego kraju.

Brązowe Laury otrzymują przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez sześć lat brały udział w tym programie i uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo "Fair Play". Wielka Gala wraz z ogłoszeniem laureatów odbyła się w piątek (7 grudnia) w Warszawie. LPGK reprezentowała Monika Kordys, Kierownik Biura Zarządu.


- Ten zaszczytny tytuł jest deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej prowadzonej przez LPGK - mówi Monika Kordys. - Jest to przede wszystkim wyróżnienie dla pracowników Spółki, którzy ciężko pracują aby osiągnąć te wysokie standardy i jakość usług. Często podkreślamy wagę i prestiż tego wyróżnienia, dzięki któremu nasi Klienci mają pewność, że jesteśmy firmą, która opiera się na szeroko rozumianych zasadach fair play.


Program "Przedsiębiorstwo Fair Play"organizowany jest przez "Instytut Badań nad Demokracją", a afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Jest to przedsięwzięcie, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, uwzględniające między innymi sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość produktów. Celem programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

FP__5_