Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


Wielkanoc w palmiarni Wiosenny Konkurs dla Dzieci i Dorosłych

19 marca 2013

Wielką popularnością cieszy się ogłoszony przez Prezydenta Legnicy i Prezesa Legnickiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej konkurs pod hasłem „Wielkanoc w palmiarni”. Udział biorą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, indywidualnie i grupowo.

Do wczoraj (18 marca) można było przynosić do palmiarni różne elementy wielkanocnych dekoracji, nawiązujących do tradycji tych świąt. Są to pisanki, palmy wielkanocne, zwierzątka z ciasta specjalnie wypiekane, karty świąteczne i wspaniałe szydełkowe koronki. W palmiarni znalazły się również złożone z wielu elementów barwne kompozycje. Wykonane w różnych technikach prace powstały w legnickich przedszkolach, szkołach, Młodzieżowym Centrum Kultury. Swe wielkanocne kolekcje przynosili również seniorzy.

Od dzisiaj (19 marca) rozpocznie swą pracę komisja oceniająca. Uroczysta prezentacja zbiorów wielkanocnych odbędzie się w piątek, 22 marca o godzinie 9.30 w legnickiej palmiarni. Konkursowe prace będzie można oglądać do 8 kwietnia. Warto to zobaczyć.

WIELK2__1_