Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


Akcja - ”Zaadoptuj psa z legnickiego schroniska”

4 października 2013

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. wraz z  Galerią Piastów i  Ośrodkiem Szkolenia Psów Champion kierując się pomocą bezdomnym psiakom i kociakom przebywającym w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy w szybkim znalezieniu nowego, ciepłego domu zorganizowało wspólną akcję adopcyjną. Każda osoba która zdecyduje się zaadoptować psa lub kota z legnickiego schroniska, będzie mogła zgłosić się do Galerii Piastów po darmową wyprawkę dla swojego nowego pupila. Wyprawki będą wydawane w dniach 4 - 31 października, tj. w trakcie trwania całej akcji.

Obecnie w schronisku przebywa 58 psów. Pieski z utęsknieniem czekają na adopcję, do której wszystkich zachęcamy. Należy jednak pamiętać, że przygarnięcie psa lub kota wiąże się z dużą odpowiedzialnością, i należy ją dokładnie przemyśleć. Za jednego czworonoga, w zależności od wielkości, opłata wynosi od 10 do 30 zł.

Dodatkowo dnia 18 października odbędzie się inauguracja akcji na rzecz zwierzaków ze schroniska. W patio Galerii Piastów od godz. 16:00 na wszystkich miłośników zwierząt czekać będą różne atrakcje, na które bardzo serdecznie zapraszamy. 

plakat