Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


LPGK – Spółka na medal!

21 listopada 2013

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej po raz kolejny zostało wyróżnione, tym razem Spółka została uhonorowana Złotą Odznaką Krajowej Izby Gospodarki Odpadami za wybitne osiągnięcia i wkład pracy w rozwój branży gospodarki odpadami komunalnymi w Polsce. Spółkę uznano za wzorowe przedsiębiorstwo, które od lat należy do ścisłej czołówki polskich firm komunalnych kompleksowo zagospodarowujących odpady.

Uhonorowanie naszej Spółki Złotą Odznaką Krajowej Izby Gospodarki Odpadami jest wielkim osiągnięciem, gdyż jest to wyróżnienie branżowe. Cieszymy się, że codzienny trud, który nasza załoga ponosi na rzecz wykonywania zadań z zakresu gospodarowania odpadami został doceniony przez niezależne grono fachowców.

Jest to duży zaszczyt biorąc pod uwagę również fakt, że Złotą Odznakę nadaje się osobom fizycznym, instytucjom państwowym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym i zawodowym oraz innym osobom prawnym, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, względnie realizacją swoich zadań na rzecz gospodarki odpadami wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, technologicznego i systemowego rozwoju branży.

LPGK_odznaka_kigo

LPGK_wyroznienie_KIGO