Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


LPGK ósmy raz ”Przedsiębiorstwem Fair Play”

15 grudnia 2014

Dobiegła końca XVII edycja Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". LPGK kolejny raz otrzymało certyfikat "Przedsiębiorstwa Fair Play". Tym razem Kapituła Programu uhonorowała Spółkę "Złotym Laurem", nagradzając uzyskanie i utrzymanie przez osiem kolejnych lat tytułu "Przedsiębiorstwa Fair Play", co jeszcze bardziej wyróżnia Spółkę w elitarnej grupie przedsiębiorstw nastawionych na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

W piątek 12 grudnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Laureatom. Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. podczas uroczystej gali reprezentowała Justyna Myszkowska.

Organizatorem Programu, współpracującym z Krajową Izbą Gospodarczą jest Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym". W ramach programu promowane i nagradzane są firmy, które na co dzień kierują się w swojej działalności szeroko pojętymi zasadami etyki.

Tegoroczny werdykt kapituły programu, podtrzymywany przez tych osiem lat dowodzi słuszności drogi obranej przez Zarząd Spółki i umacnia w przekonaniu, że warto stosować zasady odpowiedzialności i kultury w działalności przedsiębiorstwa.Te wszystkie przyznawane certyfikaty tylko potwierdzają zachowanie uczciwości i rzetelności oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie.

a_0503


FP2014__2_

FP2014__3_