Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


Nagrody i wyróżnienia dla Spółki

9 grudnia 2015

W 2015 roku Spółka została oceniona, wyróżniona i nagrodzona przez Kapituły prestiżowych ogólnopolskich konkursów.

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej znalazło się wśród zaszczytnego grona nagrodzonych i wyróżnionych w XIV edycji Konkursu Ekolaury Polskiej Izby Ekologii. W tym roku Spółka po raz trzeci brała udział i została wyróżniona w konkursie, któremu honorowego patronatu udzielili Minister Środowiska, Minister Gospodarki oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W dniu 23 listopada podczas uroczystości wręczenia nagród w Hotelu Qubus w Katowicach wyróżnienie w imieniu Spółki odebrała Pani Justyna Myszkowska.

Spółka została także nagrodzona za rzetelne postępowanie w relacjach z klientami i partnerami w biznesie w prestiżowym konusie "Fair Play" w. W dniu 27 listopada w Warszawie podczas Gali XVIII edycji nagrodę - "Platynowy Laur" i tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play 2015" odebrał Pan Józef Wasinkiewicz - Prezes Zarządu Spółki.

Spółka startowała w konkursie już po raz dziewiąty. Liczne nagrody i wyróżnienia potwierdzają, jak ważna dla Zarządu i Pracowników Spółki jest dbałość o środowisko naturalne, zadowolenie klientów oraz zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy. "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest przedsięwzięciem ogólnopolskim, którego główną ideą jest szerzenie zasad etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie. Co roku Spółka jest badana przez audytorów z niezależnych instytucji, których zadaniem jest rzetelne sprawdzenie i potwierdzenie propagowania działania fair w LPGK.