Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


Wielkanocne jajka dla legnickiego Schroniska

16 marca 2016

Z nadejściem wiosny LPGK Sp. z o.o. wspólnie z Galerią Piastów w Legnicy organizuje akcję i serdecznie zaprasza do adopcji piesków i kotków z legnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

W niedzielę 13 marca pracownicy Spółki w tym Kierownik Schroniska wraz z rodziną oraz przedstawiciele innych legnickich firm i kilkunastu lokalnych instytucji wzięli udział w wielkim malowaniu jajek Wielkanocnych. Metrowe jajka pomalowane przez zaproszonych gości są przeznaczone na aukcję charytatywną, która odbędzie się 25 marca w Wielki Piątek. Pieniądze, które zostaną zebrane podczas aukcji zostaną przekazane na zakup środków przeciw insektom dla zwierząt przebywających w schronisku.

Dodatkowo na prośbę Instruktorów Szkolenia Psów z Ośrodka Szkolenia Psów w Legnicy - Ewy i Mariusza Siejba informujemy, że w dniach 14 - 17 marca 2016 roku w godz. 16:00 - 19:00 w Galerii Piastów obok dużego patio będzie działał punkt informacyjny, do którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych adopcją pieska lub kotka z legnickiego schroniska po niezbędne informacje dot. adopcji.

jajo2016__6_