Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


Leader in Prestige and Quality 2008

22 października 2008

W dniu 18 października 2008 r. na uroczystej gali w Warszawie Prezes Zarządu LPGK - Józef Wasinkiewicz odebrał międzynarodowy certyfikat uznania „Leader in Prestige and Quality 2008” przyznany przez hiszpański magazyn ACTUALIDAD.

Tytuł „Leader in Prestige and Quality” przyznawany jest firmom wyróżniającym się pod względem kreatywności, innowacyjności, jakości usług i produktów oraz konkurencyjności przy zachowaniu standardów etyki kupieckiej.

Otrzymana statuetka w kształcie orła symbolizuje prestiż, uznanie i jeszcze większe zaufanie klientów co daje gwarancję wysokiej pozycji rynkowej i pomaga osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

Warto dodać, że LPGK jako dynamicznie rozwijająca się firma jednocześnie mająca na uwadze ochronę środowiska aktualnie ubiega się jeszcze o tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Firma Przyjazna Środowisku” oraz „Lider Eko Inwestycji – Przetargi dla Najlepszych”.

Ze wstępnych informacji wiemy już, że Spółka nasza w 2008 roku po raz kolejny dołączyła do prestiżowego grona Gazel Biznesu.

nagroda