Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


#GaszynChallenge - wyzwanie dla LPGK

23 czerwca 2020

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki komunalnej sp. z o.o. włączyło się (22 czerwca) we wspaniałą, charytatywną akcję zbiórki pieniędzy na ratowanie życia i zdrowia dzieci chorych na sma - #GaszynChallenge. LPGK do "pompowania" nominował Urząd Miast w Legnicy. Zbiórki pieniędzy na ratowanie życia i zdrowia Wojtusia Howisa była zaplanowana do końca czerwca i jak informują jej organizatorzy, pomimo zebranej sumy będzie trwać nadal. Pieniądze na najdroższy lek świata dla Wojtusia z Galewic już są, teraz zebrane kwoty pomogą innym chorym dzieciom.

Zasady są proste: kto zrobi 10 pompek (lub 10 przysiadów) - wpłaca po 5 złotych. Kto nie zrobi - wpłaca po 10 zł. Wszystko po to, żeby pomóc ciężko chorym dzieciom. Zaczęło się od akcji pomocy dla Wojtka Howisa. Kiedy udało się zebrać 10 milionów zł na jego leczenie, wolontariusze pompują także dla innych dzieci.

- Tak szczytny cel powinien trwać nadal, dlatego nominujemy do „pompowania”: Urząd Gminy Kunice, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Legnicy, oraz Urząd Gminy Ruja – poinformował Bogusław Graboń – Prezes Zarządu.


1_2

3_2

2_1

#GaszynChallenge LPGK