Nasze Osiągnięcia:

PFP_2017_pion mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


Zakład Oczyszczania Miasta

smiec__1_

 Zakład posiada wymagane zezwolenia i dopuszczenia oraz stale rozwija swoje usługi w zakresie prawidłowej, racjonalnej gospodarki odpadami. Odbiór odpadów odbywa się za pomocą samochodów specjalistycznych, z zabudowami bezpyłowymi spełniającymi europejskie normy w zakresie emisji spalin z systemami załadunkowymi charakteryzującymi się cichą pracą i dużą szczelnością. Pozwala to na szybkie i dokładne opróżnianie pojemników.

Zakład świadczy również usługi komunalne o ważnym dla miasta Legnicy znaczeniu. Uczestniczy w procesie budów, remontów oraz oznakowania poziomego i pionowego dróg. Zatrudniając profesjonalistów o bogatych doświadczeniach wykonawczych współtworzymy bezpieczne warunki legnickiego ruchu drogowego.

Miła i kompleksowa obsługa pomoże wybrać najlepszą usługę idealnie dostosowaną do potrzeb klienta. Kadra dyspozytorska oraz kierowcy o najwyższych kwalifikacjach gwarantują terminowość i rzetelność świadczonych usług.

Zakład aktywnie angażuje się w ochronę środowiska poprzez działania proekologiczne. Jako pierwsi wprowadziliśmy selektywną zbiórkę odpadów na terenie Legnicy i stale wdrażamy nowe systemy selektywnej zbiórki odpadów.