Nasze Osiągnięcia:

PFP_2016_pion_RGB mecenas_l_1
logotyp GAZELE BIZNESU_1

perlaQI (5)_1 perlaQI (1)_1


Zakład Oczyszczania Miasta

dyrektor

ZOM - Kierownik Zakładu Oczyszczania Miasta - Robert Acedoński

Głównym naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług za rozsądną cenę. Zakład nasz posiada wymagane zezwolenia i dopuszczenia i stale rozwija swoje usługi w zakresie prawidłowej i racjonalnej gospodarki odpadami. Odbiór odpadów odbywa się za pomocą nowoczesnych samochodów specjalistycznych, z zabudowami bezpyłowymi spełniającymi europejskie normy w zakresie emisji spalin z systemami załadunkowymi charakteryzującymi się cichą pracą i dużą szczelnością. Pozwala to na szybkie i dokładne opróżnianie pojemników. Jako jedyni w Legnicy posiadamy specjalistyczny samochód do mycia pojemników.

Miła i kompleksowa obsługa pomoże wybrać najlepszą usługę idealnie dostosowaną do potrzeb klienta. Kadra dyspozytorska oraz kierowcy o najwyższych kwalifikacjach gwarantują terminowość i rzetelność świadczonych usług.

Nasz Zakład aktywnie angażuje się w ochronę środowiska poprzez działania proekologiczne. Jako pierwsi wprowadziliśmy selektywną zbiórkę odpadów na terenie Legnicy i stale wdrażamy nowe systemy selektywnej zbiórki odpadów. Podejmujemy działania edukacyjne w zakresie podnoszenia świadomości ekologicznej i uwrażliwienia mieszkańców naszego miasta na problematykę ochrony środowiska. Naszym celem jest poprawa estetyki krajobrazu oraz jakości życia obecnych i przyszłych pokoleń działając w kierunku zachowania zasobów i maksymalizacji ich odzysku i recyklingu odpadów.

smiec__1_